CHP’de adaylar belli olmaya başladı… İşte il il aday listesi

Diken’den Altan Sancar’ın verdiği bilgilere göre, milletvekili adayları şöyle:

Antalya

– Sururi Corabatur
– Cavit Arı
– Aliye Coşar
– Mustafa Erdem
– Şereffettin Kılıç (Saadet Partisi)
– Serap Yazıcı Özbudun (Gelecek Partisi)
– Murat Özçelik
– Ercüment Taşdemir
– Nilüfer Defeci
-Vahap Tuncer
-Sibel Gezen
-Ramiz Atakan
-Emrah Yurtlak
– Zehra Milli
– Hatice Kübra Turan
Müge Gezginci Uysal
Mehmet Gök

Ankara

*1’inci bölge

-Gamze Taşçıer

-Deniz Demir
– Okan Konuralp
-Sadullah Ergin (DEVA)
-Aliye Timisi Ersever
-Mustafa Nedim Yamalı (Gelecek Partisi)
-Deniz Çakır
-Kemal Akkurt
-Aysun Palalı Köktaş
-Elif Topkaya Sevinç
-Hüseyin Can Güner
-Aycan Günday Koçtürk
-Armağan Erdoğan

*2’nci bölge

Murat Emir

İstanbul

1’inci bölge

-Oğuz Kaan Salıcı
-Gamze Akkuş İlgezdi
-Fethi Açıkel
-Gökhan Günaydın
-Birol Aydın (Saadet Partisi)
-Ahmet Ersagun Yücel
-Elif Esen (DEVA)
-Hasan Karal (DEVA)
-Cemal Enginyurt (DP)
-Selim Temurcu (Gelecek Partisi)
-Ali Gökçek
-Suat Özçağdaş
-Doğan Çakmak
-Özcan Baripoğlu
-Sevgi Kılıç
-Olgun Çelik

*2’nci bölge

-Namık Tan
-Yunus Emre
-Gökhan Zeybek
-Enis Berberoğlu
-Mustafa Kaya (Saadet Partisi)
-Yüksel Mansur Kılınç
-İhsan Mesih Şahin (Gelecek Partisi)
-Evrim Rızvanoğlu (DEVA)
-Berna Sukas
-Fuat Yıldırım
-Onur Aydın
-Işık Öğütçü
-Soner Özimer
-Mehmet Ali Yüksel
-Şaban Karaaslan
-Elmas Aruz

*3’üncü bölge

-Engin Altay
-Erdoğan Toprak
-Türkan Elçi
-İlhan Kesici
-Zeynel Emre
-Medeni Yılmaz (DEVA)
-Bülent Kaya (Saadet Partisi)
-Doğan Demir (Gelecek Partisi)
-Özgür Karabat
-Mustafa Yeneroğlu (DEVA)
-Turan Taşkın Özer
-Doruk Bulut
-Oğuz Kemal Yakar
-Turgay Özcan
-Utku Caner Çaykara
-Habibe Çiftçioğlu (Gelecek Partisi)

Adana

-Orhan Sümer
-Müzeyyen Şevkin-

-Burhannetin Bulut

-Sadullah Kısacık (DEVA)

-Ayhan Barut

– Berke Duvan

– Hüseyin Keser

– Erkan Karakaya

-Orhan Toplum

– Kübra Özbiçer

– Ahmet Korkmaz

– Sercan Polat

– Murat Öztanrıöver

– Ebru Yılmaz

– Elife Müftüoğlu

İzmir

1’inci Bölge

-Yüksel Taşkın
-Ahmet Tuncay Özkan
-Sevda Erdan Kılıç
-Murat Bakan
-Ednan Arslan
-Seda Kaya (DEVA)
-Haydar Altıntaş (DP)
-Devrim Barış Çelik
-Sefer İpekli
-Güldem Atabay
-Şahbal Aras
-Fulya Akçay
-Mehmet Şahin Fırat
-Birgül Değirmenci

*İzmir 2’inci Bölge

-Gökçe Gökçen
-Rıfat Nalbantoğlu
-Rahmi Aşkın Türeli
-Mahir Polat
-Salih Uzun (DP)
-Deniz Yücel
-Deniz Bilici (Gelecek Partisi)
-Hüseyin Sezer
-Esin Doğan Metin
-Altan İnanç
-Emine Helin İnan Kınay
-Ayten Gülsever
-Nurşen Balcı
-Burak Kotan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir